Jesteś w: Home » Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna
Szukaj w mieście
Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna

82-300 Elbląg , Warmińsko-mazurskie
ul. Lotnicza 2, Zobacz na mapie
Tel: (55) 239-38-02
Fax: (55) 239-38-01
WWW: http://www.euh-e.edu.pl
Email: rektorat@euh-e.edu.pl

Nazwa wydziału Studia I stopnia Studia jednolite Studia II stopnia
Licencjackie Inżynierskie Magisterskie Magisterskie uzupełniające
S NW NZ S NW NZ S NW NZ S NW NZ
Wydział Pedagogiki Licencjackie stacjonarne Licencjackie niestacjonarne zaoczne Magisterskie uzupełniające stacjonarne Magisterskie uzupełniające niestacjonarne zaoczne
Wydział Administracji i Ekonomii Licencjackie stacjonarne Licencjackie niestacjonarne zaoczne Magisterskie uzupełniające stacjonarne Magisterskie uzupełniające niestacjonarne zaoczne
Wydział Nauk o Zdrowiu Licencjackie stacjonarne Licencjackie niestacjonarne zaoczne Magisterskie uzupełniające niestacjonarne zaoczne

 • J. M. Rektor - dr Magdalena Dubiella-Polakowska, prof. EUH-E

  Absolwentka Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych na Wydziale Ochrony Środowiska. Stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki uzyskała w Instytucie Badań Edukacyjnych w Warszawie.
 • Prorektor ds. nauki - prof. zw. dr hab. Józef Borzyszkowski

  Specjalizuje się w historii Polski i historii powszechnej XIX i XX wieku. Zajmuje się też historią Pomorza, dziejami ruchu kaszubsko - pomorskiego i stosunkami polsko - niemieckimi. 
 • Prorektor ds. kształcenia - dr hab. Cezary Obracht-Prondzyński, prof. EUH-E

  Studia historyczne na Uniwersytecie Gdańskim. W 1990 ukończył je broniąc pracę magisterską poświęconą problemowi „Kapitalizacji rolnictwa na Pomorzu na przykładzie drobnoszlacheckiej wsi Borzyszkowy”. Otrzymał za nią nagrodę Fundacji im. Edmunda Borzyszkowskiego – na czele jury oceniającego stał prof. Gerard Labuda.
 • Prorektor ds. rozwoju uczelni - dr Zdzisław Dubiella, prof. EUH-E

  Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Doktoryzował się na Uniwersytecie Gdańskim. Specjalność spektroskopia plazmy.

  Był kierownikiem Zakładu Fizyki Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Koszalinie, zwolniony w stanie wojennym. Pełnił też funkcję rektora Bałtyckiej Wyższej Szkoły Humanistycznej w Koszalinie. Poseł Sejmu I kadencji.
 • Kanclerz - mgr Henryk Fall

  Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył również studia podyplomowe z zarządzania i pedagogiki. Pracował m.in. w Urzędzie Wojewódzkim, gdzie pełnił kierownicze funkcje, był np. dyrektorem Wydziału Organizacyjno - Prawnego.